Blog poświęcony mało znanej parasomnii polegającej na podejmowaniu aktywności seksualnej przez sen.
środa, 28 kwietnia 2010
przypadek seksomnii w Belgii

Pod koniec marca b.r. „Rzeczpospolita” doniosła o uwolnieniu od zarzutów ojca, który zgwałcił swoją czteroletnią córkę. Zdarzenie miało miejsce w Belgii. Mężczyzna miał wyłączne prawo do opieki nad dziewczynką. Feralnej nocy dziewczynka miała koszmar i przyszła do sypialni ojca. Ten przez sen zmuszał ją do seksu oralnego, obudził go dopiero krzyk córki. Mężczyzna był tamtej nocy pod wpływem alkoholu i podniecony po wizycie w seksklubie.

Sąd uznał, że seksomnia była przyczyną zajścia.

Doktor Wojciech Jernajczyk z Poradni Zaburzeń Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie twierdzi, że seksomnia jest bardzo rzadkim schorzeniem i że nigdy osobiście nie widział pacjenta na nie cierpiacego.

źródło: http://www.esculap.pl/bezsennosc/index.php?page=news&content_id=25692

Licznik odwiedzin: Internetowe liczniki DISCLAIMER: Zawartość bloga ma służyć wyłącznie popularyzacji wiedzy na temat seksomni i rekrutacji osób chętnych do udziału w anonimowym i dobrowolnym badaniu naukowym lub podzielenia się po prostu własnymi doświadczeniami. W żadnym razie nie można traktować treści tu zawartych jako porady lekarskiej! polska baza stron