Blog poświęcony mało znanej parasomnii polegającej na podejmowaniu aktywności seksualnej przez sen.
czwartek, 13 sierpnia 2009
kontakt w sprawie badania osób cierpiących na seksomnię

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w badaniu adresowanym do osób cierpiących na seksomnię (inaczej zespół Morfeusza), czyli zaburzenie snu polegające na podejmowaniu różnorodnych aktywności seksualnych przez sen, są proszone o kontakt na niniejszej stronie lub pod adresem poczty elektronicznej:

badanie-seksomnia@wp.pl

Udział w badaniu jest anonimowy i dobrowolny. Uczestnicy badania mogą w każdej chwili z niego zrezygnować. Wyniki zostaną wykorzystane do napisania artykułu naukowego dotyczącego seksomni w populacji polskiej. Istnieje mało badań na ten temat i dlatego przyjęto taką formę rekrutacji osób badanych. Wzięcie udziału w ankiecie może być jednocześnie rozumiane jako pomoc całej populacji osób dotkniętych seksomnią.

Badanie będzie miało postać ankiety internetowej. Wszelkie dodatkowe informacje są udzielane pod podanym wyżej adresem mailowym. W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Proszę o przekazanie tej informacji znanym Państwu osobom mogącym cierpieć na seksomnię.

02:02, agata6500 , KONTAKT
Link Dodaj komentarz »
Licznik odwiedzin: Internetowe liczniki DISCLAIMER: Zawartość bloga ma służyć wyłącznie popularyzacji wiedzy na temat seksomni i rekrutacji osób chętnych do udziału w anonimowym i dobrowolnym badaniu naukowym lub podzielenia się po prostu własnymi doświadczeniami. W żadnym razie nie można traktować treści tu zawartych jako porady lekarskiej! polska baza stron